زنده شدن جوان شمالی در آخرین لحظه ورود به قبر + عکس

ماجرای مرده ای که در قبر زنده شد

زنده شدن جوان شمالی در آخرین لحظه ورود به قبر + عکس

زنده شدن مرده در قبر

زنده شدن جوان شمالی در آخرین لحظه ورود به قبر + عکس
زنده شدن جوان شمالی در آخرین لحظه ورود به قبر + عکس
چند روز قبل جنازه مردی به نام محمد که به علت نامعلومی ‌فوت کرده بود برای دفن به گورستان حمل شد ولی موقعی که بستگانش می‌خواستند جنازه را در قبر بگذارند، مرده زنده شد و از گورستان به خانه‌اش بازگشت!!

مردی شمالی به نام محمد که مرده بود در قبرستان زنده شد

خبرنگاری که در این شهر این گزارش را ارسال داشته می‌نویسد، طبق اظهار بستگان محمد تا موقعی که جنازه به غسالخانه و از آنجا به گورستان حمل شد، هیچ‌گونه آثار حیات در آن دیده نمی‌شد ولی وقتی که بستگانش با گریه و شیون جنازه را به طرف قبر حرکت دادند و می‌خواستند آن را به خاک بسپارند، ناگهان مرده حرکتی کرد و فریاد زد «من زنده‌ام، بی‌جهت گریه نکنید» و متعاقب آن از جای خود بلند شد…!

در این موقع عده‌ای که در آنجا حضور داشتند از شدت ترس پا به فرار گذاشتند و به سرعت از آن حوالی دور شدند ولی سرانجام چند نفر از بستگان محمد به خود جرات دادند، کفن مرده زنده شده! را باز کردند و به او لباس پوشاندند و به خانه‌اش بردند ولی چهار ساعت بعد، مجددا محمد که زندگی دوباره‌ای یافته بود درگذشت و با انجام تشریفات لازم به خاک سپرده شد!

موضوع جالب این‌که پس از مرگ مجدد محمد بستگانش به هیچ وجه حاضر نبودند جنازه‌اش را دفن کنند و انتظار داشتند یک مرتبه دیگر زنده شود. حتی مدتی هم از دفن جنازه خودداری کردند ولی دیگر مرده زنده نشد و جنازه مدفون گردید.

* لازم به ذکر است طبق گفته و ادعای یکی از مخاطبان خبرگزاریفوری، این خبر مربوط به ۵۰ سال پیش است و صحت و سقم ماجرا بر اساس نظرات اهالی این منطقه در هاله ای از ابهام قرار دارد.

گردآوری : مجله اینترنتی سرمه

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

1 نظر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *