قتل و تیکه کردن دختر افغانی در کرمان + عکس

قتل دختر افغان در کرمان

قتل و تیکه کردن دختر افغانی در کرمان + عکس

قتل وحشتناک دختر افغان

قتل و تیکه کردن دختر افغانی در کرمان + عکس
قتل و تیکه کردن دختر افغانی در کرمان + عکس
قتل و تیکه کردن دختر افغانی در کرمان + عکس
قتل و تیکه کردن دختر افغانی در کرمان + عکس
دختر 7 ساله افغانی که برای بازی از خانه خارج شده بود صبح روز بعد جسد تیکه شده ی او توسط مادرش در خرابه ها پیدا شد که بسیار دلخراش است.

به گفته یکی از اقوام او که نخواست نامش فاش شود، ( ش.ت) دخترک ۷ ساله، عصر چهارشنبه هفته گذشته در کوچه ای در حوالی خیابان ابوحامد کرمان به قصد بازی از خانه خارج می شود و وقتی هم بازی هایش را درون کوچه نمی بیند به منزل خاله اش که در امتداد همان کوچه بوده، می رود و بعد از خروج از آنجا، متاسفانه ساعت ۱/۵ بعد از ظهرهمان روز ناپدید می شود ودیگر به خانه برنمی گردد. علیرغم تلاش و جست و جوهای زیاد خانواده خبری از این دختر نمی شود و شب همان روز موضوع را به پلیس اطلاع می دهند.

جست وجوها همچنان بی اثر بوده تا اینکه مادر دخترک صبح دوشنبه وقتی برای چندمین بار به یکی از خرابه های اطراف خانه به امید یافتن دخترش سرکشی می کند با صحنه ای دلخراش و غیر قابل تصور روبرو می شود.

به گفته این مطلع و بنا به روایت شاهدان، جسد دخترک در حالیکه یکی از دستانش قطع و دو چشمش را از حدقه درآورده و سینه اش شکافته شده بود و پاهایش را بوسیله پارچه ای پوشانده بودند، پیدا می شود.
خانواده این دختر بلافاصله پلیس را در جریان قرار می دهند و نیروهای انتطامی پس از حضور در محل و انجام تحقیقات و گذراندن مراحل قضایی و پلیسی، جسد مقتول را جهت تکمیل و ارائه گزارش کامل در اختیار پلیس قانونی قرار می دهند.

جزئیات بیشتری از این حادثه هنوز منتشر نشده اما گفته می شود این کار بوسیله قاچاقچیان اعضا بدن انسان انجام شده و جنایتکاران پس از برداشتن اعضا قابل فروش بدن او، جسد او را در این محل رها کرده اند.

لازم به ذکر است پدر این خانواده ۷ نفره از کارگران ساختمانی و مادرش از دوزندگان پته است که از این راه امرار معاش می کردند.( ش.ت) فرزند ششم خانواده بوده و تحصیل هم نمی کرده است.

بیشتر بدانید….

گردآوری : مجله اینترنتی سرمه

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

2 نظرات

  1. رهام می گوید

    واقعه ان متاسف شدم چطور يک انسان حاضرميشه مرتکب چنين جنايت هولناکي به يک دختربچه بيگناه بشه حالا ازهرکشوري ياهرمذهب وديني باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *