معجزه آب خیار بر زیبایی و لاغری

زیبایی با آب خیار

معجزه آب خیار بر زیبایی و لاغری

آب خیار

معجزه آب خیار بر زیبایی و لاغری
معجزه آب خیار بر زیبایی و لاغری
از معجزات مصرف آب خیار این است که منجر به پاکسازی کبد، لاغری و صاف کردن پوست می شود و شما را جذاب تر می کند. ادامه مطلب را حتما بخوانید.

پاکسازی با آب خیار –چطور بدنتان را پاکسازی کنید، متابولیسم را افزایش دهید و چربی شکم را برطرف کنید
چطور آب خیار را تهیه کنیم.تهیه آب خیار بسیار ساده است –فقط کافی است آبمیوه‌گیری را روشن کنید. اگر هم دستگاه مخلوط‌کن دارید، خیار را با مقداری آب داخل آن ریخته و در آخر آن را از صافی رد کنید. تقریباً 95 درصد حجم خیار به صورت مایع است، بنابراین نیم کیلو خیار تقریباً 400 گرم آب خیار خواهد داشت.

چقدر آب خیار بنوشید؟

بهتر است هر روز حدود 500 گرم یا نیم لیتر آب خیار بنوشید. این مقدار حدود 20 درصد ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز روزانه شما را تامین می‌کند. در تابستان، و به ویژه اگر می‌توانید خیار ارگانیک تهیه کنید که بدون کود و آفت‌کش‌های اضافه باشد، می‌توانید مقدار بیشتری بنوشید.
چرا خود خیار را مصرف نکنیم؟

خوردن مقدار زیادی خیار اصلاً جالب نیست، و وقت زیادی می‌گیرد و جویدن زیادی نیاز دارد و در نهایت مقدار نسبتاً زیادی خیار در معده شما تلنبار می‌شود که باعث می‌شود جذب آب خیار تقریباً به نصف کاهش یابد. آب خیار طعم خیلی خوبی دارد و جایگزینی عالی برای آب است. این نوشیدنی به سرعت بدن شما را سم‌زدایی می‌کند، اما اگر خیار را به صورت کامل بجوید روند جذب آن خیلی کُند خواهد بود. عوامل دیگری نیز وجود دارد که بر بدن تاثیر می‌گذارد، زیرا بعد از نوشیدن مقدار زیادی آب خیار، به خوبی می‌توانید اثرات آن در سم‌زدایی از بدن را حس کنید.

چه مقدار وزن کم خواهم کرد و چه مزایای دیگری دارد؟

نوشیدن آب خیار قطعاً به بدن شما کمک می‌کند که بخشی از چربی‌های شکم را حذف کنید و این کمک با حذف سمومی انجام می‌شود که در کبد شما انباشته شده‌اند. اگر می‌خواهید مقدار زیادی از چربی‌های شکم و بدن خود را کم کنید، می‌توانید رژیم سم‌زدایی قویتری را امتحان کنید که فوراً بدن شما را در حالت «چربی زدایی» قرار می‌دهد و ماه‌ها در همین حالت نگه می‌دارد. سموم اضافه در کبد و شکمتان دلیل اصلی ناتوانی در کاهش وزن است. همچنین این سموم باعث می‌شوند که کسل و خسته باشید، زیرا تولید سروتونین در دستگاه گوارش کاهش می‌یابد. علاوه بر آن، چربی شکم با بیماری‌های مختلفی مانند بیماری قلبی و دیابت مرتبط است. چربی شکم با آن نوع چربی که بدن برای تولید انرژی بکار می‌برد تفاوت دارد و بنابراین حذف آنها صرفاً به وسیله ورزش‌های قلبی-عروقی یا مصرف کالری کمتر ممکن نیست.

از کجا بدانید سموم در کبد یا روده‌تان انباشته شده است؟

تقریباً با اطمینان می‌توان گفت که تمام افراد در جامعه امروز با مشکل انباشت سموم در کبد روبرو هستند. حتی کمترین مقدار الکل، غذاهای فراوری شده، یا آب شهری نیز باعث می‌شود که بدن شما سموم را در شکمتان انباشته کند، و باعث چاقی شما شود. تنفس هوای آلوده نیز یک عامل مهم دیگر است زیرا سموم ناشی از هوای آلوده به سرعت وارد جریان خون می‌شوند و سپس وارد کبد می‌شوند.

معجزه آب خیار بر زیبایی و لاغری
معجزه آب خیار بر زیبایی و لاغری

آب دیگر میوه‌های سبز چطور؟

دیگر آب‌میوه‌های سبز نیز بسیار خوب هستند اما ممکن است خیلی خیلی سنگین‌تر از آب خیار باشند. نوشیدن حتی یک فنجان از عصاره علف گندم یا عصاره جعفری می‌تواند موجب مشکلات گوارشی شود و روند سم‌زدایی را آنقدر سریع انجام دهد که باعث سردرد و دیگر علایم موقتی شود. از این رو آب خیار بهتر است، زیرا تولید آن بسیار ساده است، ارزان است، تولید فراوان آن هم راحت است، طعم خوبی دارد و موثر است. اگر عادت دارید مقدار زیادی نوشیدنی رژیمی با شیرین‌کننده‌های مصنوعی و دیگر نوشیدنی‌های ناسالم بنوشید، آنها را با آب خیار جایگزین کنید تا نتیجه‌ای بسیار بهتر بگیرید.
بنابراین، مسئله همین است! سعی کنید حداقل یک یا دو لیوان آب خیار در هر روز بنوشید و خیلی زود متوجه تغییراتی می‌شوید که دلیل آنها پاکسازی کبد از تمام سموم زندگی مدرن است.

بیشتر بدانید

گردآوری : مجله اینترنتی سرمه

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

1 نظر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *