مرگ روشا خواهر نیوشا ضیغمی بخاطر عشقش

روشا ضیغمی خواهر نیوشا

مرگ روشا خواهر نیوشا ضیغمی بخاطر عشقش

مرگ روشا ضیغمی

مرگ روشا خواهر نیوشا ضیغمی بخاطر عشقش
مرگ روشا خواهر نیوشا ضیغمی بخاطر عشقش
روشا ضیغمی بازیگر و خواهر نیوشا ضیغمی بازیگر معروف سینما و تلویزیون از نافرجام بودنش در عشق به بازیگر مشهور و در آخر مرگ وی در نقش هدیه سریال ماتادور سخن گفت.

 ایفاگر نقش هدیه در ماتادور گفت:سریال ماتادور دومین کار من با فرهاد نجفی است که به دلیل اعتماد و حمایت ویژه از او تشکر می کنم.

وی افزود:ماتادور به عنوان اولین سریال اکشن پلیسی با این فرم توانست تجربه خوبی را برای من به همراه داشته باشد و تهیه کننده و کارگردان هم بهترین فرصت ها را در اختیارم گذاشتند.

ضیغمی با اشاره به محدود بودن بانوان اکشن کار تصریح کرد:به دلیل محدود بودن بانوان اکشن کار در ایران، از نجفی و نوروزبیگی درخواست کردم که بسیاری از حرکات اکشن را خودم انجام دهم.

مرگ روشا خواهر نیوشا ضیغمی بخاطر عشقش
مرگ روشا خواهر نیوشا ضیغمی بخاطر عشقش

♦ هدایت های خواهرم مرا چند سال به جلو پیش برد

ایفاگر نقش هدیه با اشاره به کمکهای خواهرش، افزود:ماتادور اولین سریال تلویزیونی ام بود که در کنار استفاده از تجربیات تیم سازنده، خواهرم نیوشا ضیغمی توانست با کمک های دلسوزانه اش، تجربیات بزرگی را در اختیارم قرار دهد.

وی ادامه داد:نیوشا ضیغمی تجربه ی ها سالها تلاش خود را در اختیار من قرار داده و برای رسیدن به پیروزی و متفاوت شدن از وی کمکهای بسیاری را گرفتم.

ضیغمی در خصوص بازی در اولین سریال کارنامه کاری اش، گفت:گاهی در من ترسی در خصوص ایفای نقش در یک اثر اکشن پلیسی و نیز همکاری باستاره های سینمای ایران ایجاد می شد، ولی سعی کردم با جسارت و بهره مندی ازتجربیات دیگران آنها را پشت سر بگذارم.

♦ ترسیدم مزاحم وقت ستاره های سینما باشم

وی با اشاره ای بر ترس خود در میان ستاره های سینمای ایران، افزود:به طبع حضور و بازی در کنار ستاره های سینمای ایران من را نگران می کرد و گاهی می ترسیدم که بی تجربه بودن باعث از دست رفتن وقت آنان نشود.

این بازیگر اظهارداشت:در ماتادور و در کنار یک تیم حرفه ای هیچگاه احساس کوچک بودن و خدای نکرده تحقیر شدن نداشتم و بسیار از آنها آموختم.

ضیغمی با اشاره به کاراکتر هدیه گفت:هدیه دختری کم سن و سرکش بود که به دلیل عشق به فرهاد دست به هر کار خلافی می زد و در نهایت هم از بین می رود.

این بازیگر ضمن تشکر ویژه از کارگردان پروژه خاطرنشان کرد:نجفی به دلیل جوان بودن و روحیه اکشن داشتن و برخورداری از تفکری نو، کارگردانی جوان و موفق است و بسیار دست بازیگران را در ایفای نقش و بیان دیالوگ ها باز می گذارد.

مرگ روشا خواهر نیوشا ضیغمی بخاطر عشقش
مرگ روشا خواهر نیوشا ضیغمی بخاطر عشقش

بیوگرافی روشا ضیغمی:
روشا ضیغمی متولد 29 دی ماه 1369، وی خواهر نیوشا ضیغمی و از بازیگران سینما می باشد. روشا ضیغمی دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی و کار هنری را با گرافیک آغاز کرده است. اولین تجربهٔ وی در عرصه بازیگری بازی در فیلم کوتاه چهار به کارگردانی پیمان عباسی است و همچنین او در فیلمی به نام چهارسو با خواهرش همبازی شده و به تازگی در سریال ماتادور که از شبکه اول سیما پخش می شود نیز ایفای نقش کرده است.

اخبار بیشتر….

گردآوری : مجله اینترنتی سرمه

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

2 نظرات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *