افشای راز فوت مرحوم حسن جوهرچی

قصور پزشکی در علت درگذشت حسن جوهرچی

افشای راز فوت مرحوم حسن جوهرچی

دلیل اصلی فوت حسن جوهرچی

افشای راز فوت مرحوم حسن جوهرچی
افشای راز فوت مرحوم حسن جوهرچی
بعد از 15 روز از درگذشت ناگهانی زنده یاد حسن جوهرچی ادعاهای ضد و نقیضی درباره علت مرگ ایشان مطرح بود که به واکنش دخترش در اینستاگرام انجامید.

آوا جوهرچی در جدیدترین پست اینستاگرامی‌اش با اشاره به احتمال قصور در فوت پدرش اعلام کرده که به افرادی که نظرات نامربوط در صفحات مجازی می‌گذارند، برخورد قانونی خواهد شد. آوا جوهرچی در صفحه اینستاگرامش نوشته است:

«دوستان عزیزم، ما در حال پیگیری علت فوت پدرم و قصور احتمالی، اگر اتفاق افتاده باشد، به صورت قانونی هستیم. افرادی که زیر پست ما یا عکس‌های پدرم، حرف‌های نامربوط می‌زنند، سریعا به پلیس فتا گزارش داده می‌شوند. باقی دوستان مهربانمان که همراه و همدرد هستند، دستانشان را می‌بوسیم.

آوا جوهرچی»

افشای راز فوت مرحوم حسن جوهرچی
افشای راز فوت مرحوم حسن جوهرچی

حسن جوهرچی در سال 1347 در تهران متولد شد. او لیسانس عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران دارد
همسر او مهناز بیات، چهره پرداز است و دو فرزند به نامهای علی و آوا دارد. مهناز بیات در سال 1349 در تهران متولد شد. وی همسر حسن جوهرچی می باشد. او فارغ التحصیل دوره دو ساله چهره پردازی را از حوزه هنری سال (1372) دریافت کرد. و کار چهره پردازی را در سینما از سال 1372 با همکاری جعفر سیمایی آغاز کرد.
مرحوم حسن جوهرچی بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون، 15 بهمن ماه سال جاری به دلیل نارسایی کلیه و کبد و افت شدید فشار خون درگذشت. بازی در سریال تلویزیونی «در پناه تو» یکی از ماندگارترین نقش آفرینی‌‌های مرحوم جوهرچی به شمار می‌آید.

اخبار بیشتر….

گردآوری : مجله اینترنتی سرمه

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

1 نظر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *