برداشتن روسری بازیگر معروف در فرودگاه + عکس

برداشتن روسری بازیگر معروف در فرودگاه

برداشتن روسری بازیگر معروف در فرودگاه + عکس

برداشتن اجباری روسری بازیگر در فرودگاه

برداشتن روسری بازیگر معروف در فرودگاه + عکس
برداشتن روسری بازیگر معروف در فرودگاه + عکس
بازیگر معروف آمریکایی لیندسی لوهان که مدتی پیش به دین مبین اسلام روی آورده بود و مسلمان شده بود در فرودگاه وی را مجبور به برداشتن روسری اش کردند.
برداشتن روسری بازیگر معروف در فرودگاه + عکس
برداشتن روسری بازیگر معروف در فرودگاه + عکس

لیندسی لوهان، هنرپیشه و خواننده مشهور هالیوودی مدتی است به دین اسلام گرویده و مسلمان شده اما در فرودگاه اتفاقی برای او افتاد و از او خواستند تا روسری اش را بردارد.

لیندسی لوهان، بازیگری که بیشتر برای بازی در فیلم هایی چون «Mean Girls» به شهرت رسیده است، گفته اخیراً در فرودگاه هیترو با رفتار نژاد پرستانه ای روبه رو شده است.

او در گفتگو با برنامه «صبح بخیر بریتانیا» تلویزیون ITV گفته است نیروهای حراست در حالی که برای پروازی از ترکیه به نیویورک در صف بوده است، از او خواسته اند تا روسری خود را بردارد.
وی افزوده است «من روسری به سر داشتم و در فرودگاه مرا توقیف کردند و برای نخستین بار در زندگیم با رفتاری نژادپرستانه مواجه شدم. مأمور زن فرودگاه گذرنامه مرا باز کرد و وقتی «لیندسی لوهان» را دید فوراً از من عذرخواهی کرد؛ اما بعدش گفت «لطفاً روسری خود را بردارید.»

لوهان به این درخواست تن می دهد؛ اما می گوید بابت چنین مداخلاتی که ممکن است برای دیگران معنای دیگری داشته باشد، ترسیده است. او گفته است «زن دیگری که احساس راحتی نمی کند هنگام برداشتن روسری اش چه احساسی خواهد داشت؟ دانستنش برای من واقعاً جالب است.»

لوهان در پاسخ به این پرسش مجری که آیا این حادثه او را ترسانده است، گفته «ترسیدم، من اهل نیویورک هستم. من در نیویورک متولد شدم و رشد کردم؛ پس کمی مرعوب شدم.»
لوهان درباره تحقیقاتش درباره اسلام و اینکه آیا در نظر دارد مسلمان شود نیز توضیحاتی در این برنامه ارائه داده است. وی در پاسخ پرسش مجری گفته است در این باره مردد است؛ اما «به واسطه احترام به کشورهایی که به آنها سفر کرده ام، احساس راحتی بیشتری می کنم همانند دیگر زنان رفتار کنم. تنها موضوع احترام شخصی به من است.»

سخنگوی فرودگاه هیترو گفته است «هیترو به نیازهای فرهنگی و دینی تمام مسافران فرودگاه احترام می گذارد. ما سخت برای تأمین مسافران با خدمات عالی کار می کنیم؛ در حالی که به هر کسی امنیتش را اطمینان می دهیم.»

یک سخنگوی وزارت کشور افزوده است « کسانی که در فرودگاه های بریتانیا برای پرواز ارتباطی فرود می آیند معمولاً مدارکشان بررسی شده است.»

اخبار بیشتر….

گردآوری : مجله اینترنتی سرمه

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

1 نظر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *