قاتل همسر بنیامین بهادری دستگیر شد + عکس

دستگیری قاتل همسر بنیامین

قاتل همسر بنیامین بهادری دستگیر شد + عکس

قاتل همسر بنیامین بهادری

قاتل همسر بنیامین بهادری دستگیر شد + عکس
قاتل همسر بنیامین بهادری دستگیر شد + عکس
نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری در سانحه دلخراش رانندگی درگذشت ولی مقصر اصلی این تصادف از سانحه گریخته بود که با معرفی خود به پلیس بازداشت شد.

نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری خواننده جوان و مشهور ایرانی بر اثر سانحه رانندگی که در اتوبان همت تهران رخ داد درگذشت.

در سانحه رانندگی مرحومه نسیم حشمتی پشت فرمان خودروی ماتیز در کنار همسرش بنیامین نشسته بود. دختر دو ساله شان نیز در صندلی عقب بدون بستن کمربند ایمنی قرار داشت. در این حادثه متاسفانه همسر بنیامین بهادری بر اثر خونریزی مغزی در بیمارستان درگذشت.

امروز خبری دیگری به گوش می رسد که گویا راننده فراری عامل تصادف مرگبار همسر بنیامین بهادری خودش را به پلیس تسلیم کرده است.

گزارش های اولیه حکایت از آن داشت که نسیم حشمتی، همسر بنیامین پشت فرمان ماشین ماتیز در کنار همسرش و دختر 2 ساله اش در در بزرگراه همت به سمت شهید باکری در حال رانندگی بوده که خودروی 206 از پشت با سرعت با ماشین برخورد کرده و سپس به پهلوی خودروی بنیامین برخورد می کند و ماشین ماتیز نیز از کنترل خارج شده و به خارج از اتوبان منحرف شده و حادثه ناگوار رخ می دهد. راننده 206 نیز نیز از محل متواری می شود.

بر اثر این سانحه همسر بنیامین بهادری به شدت آسیب دیده و به بیمارستان منتقل می شود و نهایتا متاسفانه بر اثر خونریزی داخلی فوت می کند.

از همان دقایق اولیه رخ دادن حادثه، بررسی پلیس برای یافتن مقصر اصلی تصادف و عامل مرگ همسر 29ساله خواننده پاپ کشور آغاز شد و با توجه به شماره پلاک به دست آمده و بررسی دوربین های بزرگراه، تلاش ها برای دستگیری اش انجام شد.

بنابر اظهارات نزدیکان بنیامین، با تحقیقات اولیه مشخص شد که خودرو به نام پدر شخص متواری است و یکشنبه شب صاحب خودرو، پسر جوانش را به پلیس معرفی کرد.

آنطور که بنیامین گفته، هنوز نمی داند راننده متواری را می بخشد یا نه و تصمیم دارد با او صحبت کند تا ببیند دلیل رانندگی اش با آن سرعت غیر معمول چه بوده است؟

گزارش های اولیه حکایت از آن داشت که همسر بنیامین پشت فرمان ماشین ماتیز در کنار همسرش و دختر 2 ساله اش در حال رانندگی بوده که خودروی 206 از پشت با سرعت با ماشین برخورد کرده و سپس به پهلوی خودروی بنیامین برخورد می کند و ماشین ماتیز نیز از کنترل خارج شده و به خارج از اتوبان منحرف شده و حادثه ناگوار رخ می دهد. راننده 206 نیز نیز از محل متواری می شود.

اخبار بیشتر….

گردآوری : مجله اینترنتی سرمه

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

1 نظر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *