قتل محسن مکتوبیان قهرمان پرورش اندام ایران با چاقو + عکس

دلیل قتل محسن مکتوبیان

قتل محسن مکتوبیان قهرمان پرورش اندام ایران با چاقو + عکس

قهرمان پرورش اندام ایران به قتل رسید

قتل محسن مکتوبیان قهرمان پرورش اندام ایران با چاقو + عکس
قتل محسن مکتوبیان قهرمان پرورش اندام ایران با چاقو + عکس
محسن مکتوبیان قهرمان پرورش اندام ایران شب گذشته در خیابان مورد حمله پدرزنش قرار گرفت و با ضربات چاقو به قتل رسید. گفته می شود دلیل ثقتل اختلاف خانوادگی بوده.

محسن مکتوبیان قهرمان پرورش اندام ایران در دسته ۸۰ کیلوگرم انتخابی تیم ملی نیز قهرمان شده بود. او شب گذشته زمانی که از باشگاه ورزشی خود خارج می‌شده، مورد حمله قرار گرفت و با ضربات چاقو کشته شد.

آن طور که امید جبلی رییس کمیته داوران فدراسیون پرورش اندام ایران اعلام کرده، گویا اختلاف خانوادگی دلیل این اتفاق بوده است. جبلی به ایسنا گفت: شب گذشته مکتوبیان از باشگاه خارج می‌شود که مورد حمله چند نفر قرار می‌گیرد. این افراد با ضربات چاقو او را زخمی می‌کنند و مکتوبیان پس از انتقال به بیمارستان فوت می‌کند. ما شنیده‌ایم که این اتفاق و درگیری به دلیل اختلافات خانوادگی بوده است.

این قهرمان ملی در زمان خروج از باشگاه در برابر حمله پدرزنش با چاقو قرار گرفت و زمانیکه غرق خون روی زمین افتاد او را به بیمارستان کاشانی اصفهان منتقل کردند. محسن مکتوبیان ۲۸ ساله در حالیکه تلاش پزشکان برای نجات جانش ادامه داشت به خاطر خونریزی زیاد روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

با اعلام این خبر به ماموران پلیس آگاهی اصفهان تیم ویژه ای به دستور بازپرس پرونده برای دستگیری عامل این جنایت وارد عمل شدند و خیلی زود این پدرزن جوان دستگیر شد. تحقیقات ابتدایی نشان از آن دارد که محسن با پدرزنش مدتی دچار اختلاف شده که این سرانجام پدرزن وی با ضربات چاقو به این اختلاف پایان داده است.

بنا به این گزارش، محسن مکتوبیان پس از قهرمانی در دسته ۸۰۰ کیلوگرم رقابت‌های انتخابی تیم ملی، چند روز پیش به جلسه بازبینی تیم ملی دعوت و به عنوان نماینده دسته ۸۰ کیلوگرم انتخاب شده بود. بنا به این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده خونین ادامه دارد.

گردآوری : مجله اینترنتی سرمه

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

1 نظر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *